عزیز، درود!
انتخاب شهر
همه گروه‌ها
همه گروه‌ها
استخدام
املاک
بخش ویژه دانشجویان
تور
خدمات
خرید و فروش کالا
دیجیتال
صنعت
ماشین و خودرو
ارومیه

درج و مدیریت آگهی

آیا برای درج آگهی در لوکوپوک نیاز به ثبت نام می باشد؟

نخیر، شما می توانید بدون ثبت نام نیز در لوکوپوک آگهی دهید.

چرا باید در لوکوپوک ثبت نام کنم؟

شما با ثبت نام در لوکوپوک می توانید آگهی های ثبت شده توسط خود را مدیریت کنید، آنها را به روز کرده، در صورت اتمام تمدید کنید و به سوالات پرسیده شده توسط مشتریان خود پاسخ دهید.

چه نکاتی را باید در درج آگهی خود رعایت کنم؟

به روز رسانی آگهی چه فایده ای دارد؟

به روز رسانی باعث می شود که آگهی شما در ابتدای لیست های لوکوپوک قرار گیرد، این موضوع کمک خواهد کرد تا آگهی شما رتبه بهتری در نتایج موتورهای جستجو داشته باشد.

من یک وسیله می خواهم هدیه کنم، چگونه در لوکوپوک باید این کار را انجام دهم؟

اولا به شما بابت این کار خوب تبریک می گوییم، اما برای ثبت هدیه فقط کافی است در هنگام درج آگهی در بخش قیمت، رایگان را انتخاب نمایید. در این صورت آگهی شما در بخش آگهی های هدیه لوکوپوک قرار خواهد گرفت.

چگونه به سوالات پرسیده شده در مورد آگهی خود جواب دهم؟

وارد لوکوپوک شوید، اگر از شما سوالی پرسیده شده باشد، چراغ اطلاعیه شما روشن خواهد شد، روی آن کلیک کرده و با کلیک روی اطلاعیه پرسش سوال به سوال پرسیده شده خود پاسخ دهید.

چرا شهر ما در شهرهای لوکوپوک نیست؟

ببخشید! فقط کافی ست در بخش پیشنهاد شهر، شهر خود را پیشنهاد کنید تا به شهرهای لوکوپوک افزوده شود.

گروه مناسبی برای آگهی خود پیدا نمی کنم؟

دوباره مرور کنید، اگر باز گروه مناسب خود را برای درج آگهی پیدا نکردید آن را در بخش پیشنهاد گروه بندی به ما بگویید تا به گروه های لوکوپوک افزوده شود.

نکات امنیتی

چگونه از یک آگهی شکایت کنیم؟

خیلی ساده، در هنگام دیدن آگهی روی آیکون شکایت کلیک کرده و شکایت خود را در مورد آگهی گزارش کنید. تیم پشتیبانی لوکوپوک در اسرع وقت به شکایت شما رسیدگی خواهند کرد.

چه نکاتی را باید در هنگام خرید از آگهی های لوکوپوک رعایت کنم؟

توصیه اکید می کنیم حتما بخش نکات امنیتی را قبل از هر استفاده از لوکوپوک مطالعه نمایید.

آگهی ویژه

چگونه آگهی خود را ویژه کنم؟

خیلی ساده است، شما در هنگام درج آگهی خود، در بخش آگهی خود را قوی تر پخش کنید، می توانید نوع و مدت ویژه بودن آگهی خود را انتخاب نموده و آگهی خود را ویژه کنید. تعرفه های آگهی ویژه در لوکوپوک را اینجا ببنید.(لینک به صفحه تعرفه لوکوپوک)

فرق آگهی ویژه طلایی و نقره چیست؟

آگهی نقره در نتایج جستجو، کنار آگهی های مرتبط و صفحات گروه بندی آورده می شود. آگهی طلایی علاوه بر این موارد در صفحه اول لوکوپوک نیز نمایش داده می شود.

آگهی فوری چیست؟ من چگونه می توانم آگهی فوری دهم؟

آیکون آگهی های فوری در بالای تمام صفحات لوکوپوک قرار داد. آگهی هایی می تواند فوری باشد که فروشنده آنها را زیر قیمت بازار ارائه کند. برای فوری کردن آگهی خود کافی است در هنگام درج آگهی ، در بخش آگهی خود را قوی تر پخش کنید، آگهی فوری را انتخاب کنید. . تعرفه های آگهی فوری در لوکوپوک را اینجا ببنید..(لینک به صفحه تعرفه لوکوپوک)

آیا من می توانم از طریق لوکوپوک در سایت عصر ایران آگهی دهم؟

بله، برای اینکار در هنگام درج آگهی خود، در بخش آگهی خود را قوی تر پخش کنید، آگهی ویژ در عصر ایران را انتخاب نمایید. تعرفه های آگهی ویژه در عصر ایران را اینجا ببنید. .(لینک به صفحه تعرفه عصر ایران)

آیا من می توانم از طریق لوکوپوک در سایت خبرفارسی آگهی دهم؟

بله، برای اینکار در هنگام درج آگهی خود، در بخش آگهی خود را قوی تر پخش کنید، آگهی ویژ در خبرفارسی را انتخاب نمایید. تعرفه های آگهی ویژه در خبرفارسی را اینجا ببنید. .(لینک به صفحه تعرفه خبر فارسی)

آیا من می توانم از طریق لوکوپوک در سایت بانکی آگهی دهم؟

بله، برای اینکار در هنگام درج آگهی خود، در بخش آگهی خود را قوی تر پخش کنید، آگهی ویژ در بانکی را انتخاب نمایید. تعرفه های آگهی ویژه در بانکی را اینجا ببنید..(لینک به صفحه تعرفه لوکوپوک). البته دقت کنید که فقط آگهی های استخدام می توانند در سایت بانکی درج شوند.

جستجو در لوکوپوک

چگونه می توانم جستجوی بهتری در لوکوپوک انجام دهم؟

فقط کافی است که به زبان عامیانه چیزی را که دنبالش هستید را در باکس جستجوی لوکوپوک بنویسد، لوکوپوک بهترین ها را برای شما پیدا خواهد کرد، مثلا اگر در جستجو یک پژو 206 کارکرده در شهر تهران هستید که به صورت اقساطی باشد، کافی است در باکس جستجو بنویسید: پژو 206 کارکرده تهران اقساطی

من در جستجو یک ماشین برای خرید هستم، چگونه سریع تر از دیگران از ماشین هایی که در لوکوپوک آگهی می شود مطلع شوم؟

کافی ست عضو خبرنامه های مرتبط شوید، آگهی های جدید به آدرس پست الکترونیکی شما ایمیل خواهد شد.

من در جستجوی شغل هستم، لوکوپوک چه کمکی می تواند به من بکند؟

از بالای صفحه وارد بخش من در جستجو شغل هستم شده و عضو خبرنامه مشاغل لوکوپوک شوید، ما فرصت شغلی مرتبط با شما را به شما ایمیل خواهیم کرد.

من در شهر ارومیه هستم، چگونه در لوکوپوک نیازمندی های خود را پیدا کنم؟

شما بهتر است از بخش انتخاب شهر در سمت راست باکس جستجو، شهر ارومیه یا استان آذربایجان غربی را به عنوان موقعیت خود انتخاب نمایید، در این صورت لوکوپوک ویژه شهر یا استان شما خواهد بود و فقط آگهی های موقعیت شما را نشان خواهد داد.